DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

GE Aerospace Inspektor/ka Jakości in Dzierzoniow, Poland

Job Description Summary

Job Description

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Zakres obowiązków:

  • Pomiary komponentów przy użyciu narzędzi pomiarowych oraz współrzędnościowej maszyny pomiarowej.

  • Odbiór jakościowy surowców, wyrobów w procesie oraz gotowych, zgodnie z wymaganiami rysunku konstrukcyjnego lub karty technologicznej.

  • Odbiór wizualny wykonanych elementów wg specyfikacji Klienta.

  • Nadzór jakościowy nad wykonywanymi w fabryce detalami.

  • Przestrzeganie procedur i instrukcji Systemu Jakości.

  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego postępów prac oraz realizacja wszelkich zadań dodatkowych zleconych przez przełożonego we wskazanym obszarze.

  • Czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów.

  • Przestrzeganie Regulaminu Pracy oraz zasad Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, PPOŻ obowiązujących na terenie całego zakładu.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata pracy w dziale Kontroli Jakości w firmie produkcyjnej.

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi tj. suwmiarka, mikromierz, wysokościomierz itp.

  • Mile widziana podstawowa znajomość obsługi maszyn CMM.

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.

  • Wykształcenie średnie techniczne.

  • Praktyczna znajomość MS Office.

  • Dobra organizacja pracy oraz wysoka kultura osobista.

  • Umiejętność pracy w zespole, wysoka motywacja do dzielenia się wiedzą.

  • Gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie produkcyjnej z branży lotniczej.

  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.

  • Miłą atmosferę pracy promującą kulturę Inclusion & Diveristy.

  • Bogaty pakiet benefitów i ZFŚS oraz prywatną opiekę medyczną.

  • Pracę w stabilnych warunkach atmosferycznych - klimatyzowana hala.

  • Kompleksowy program szkolenia stanowiskowego i wdrożenia w zadania.

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym.

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No