DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Nestle Elektromonter Urządzeń Energetycznych in Kalisz, Poland

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa i konserwacja sprężarek i instalacji sprężonego powietrza

  • Obsługa i konserwacja sprężarek i instalacji amoniaku

  • Obsługa i konserwacja węzłów cieplnych

  • Obsługa i konserwacja urządzeń i instalacji klimatyzacji i wentylacji

  • Obsługa i konserwacja instalacji i urządzeń parowych i wodnych

  • Obsługa i konserwacja AKPiA

  • Identyfikowanie, analizowanie, rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych

  • Przyczynianie się do realizacji celów i zadań firmy poprzez dbałość o jakość i bezpieczeństwo produktów

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Terminowości, gotowości do pracy pod presją czasu i zmieniających się warunków

  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

  • Otwartość na nowe doświadczenia, pro aktywność i zaangażowanie w działania

  • Znajomość obsługi komputera

  • Gotowości do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Coroczny system podwyżek uzależniony od indywidualnych wyników pracy

  • Świadczenia pieniężne dla pracowników i dzieci na Święta Bożego Narodzenia

  • Pakiet szkoleń: wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku, dofinansowanie do szkoleń UDT

  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po 3 mc pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca

  • Pakiet dodatkowych świadczeń: prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Generali

  • Możliwość przystąpienia i korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej

  • Możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych: wczasy pod gruszą, dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży, pożyczki na cele remontowe

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych dla rodziców

  • Program poleceń pracowniczych

  • Nagrody w programie zgłaszania pomysłów-usprawnień

  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach

  • Możliwość bezpłatnego udziału w zajęciach sportowych - piłka nożna, siatkówka

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Administratorem danych osobowych kandydatów na pracowników Nestlé Polska S.A., w tym kandydatów na pracowników jej oddziałów (dalej łącznie jako „Kandydaci”), jest: Nestlé Polska S.A. z siedzibą w Warszawie , ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami