DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

CBRE Technik elektryk in Wroclaw, Poland

Technik elektryk

Job ID

149314

Posted

17-Jan-2024

Service line

GWS Segment

Role type

Full-time

Areas of Interest

Engineering/Maintenance

Location(s)

Wroclaw - Dolnoslaskie - Poland

Technik Elektryk

Electrician

Obowiązki:

· Obsługa dostaw czynników energetycznych

· Dokonywanie kontroli prawidłowości działania, zgodnie z zapisami w dokumentacji technicznej i montażowej

· Czynny udział w przeglądach, konserwacjach i naprawach maszyn oraz urządzeń energetycznych

· W przypadku awarii lub postoju urządzeń - reagowanie na zaistniałą sytuację natychmiastowym działaniem

· Posługiwanie się aktualnym (sprawdzonym) sprzętem kontrolno-pomiarowym

Wymagania:

· Wykształcenie średnie techniczne o kierunku: elektrycznym, energetycznym, elektromechanicznym

· Uprawnienia energetyczne powyżej 1KV (obsługa, konserwacja ,remonty)

· Doświadczenie w serwisowaniu urządzeń elektroenergetycznych

· Umiejętność nawiązywania kontaktów międzyludzkich

· Dobra znajomość obsługi komputera

Co oferujemy:

· Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

· Zatrudnienie na umowę o pracę

· Prywatną opiekę medyczną

· Benefity w ramach funduszu socjalnego

CBRE, Inc. is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer (Women/Minorities/Persons with Disabilities/US Veterans)